E.J. Wervelman Mr. dr. E.J. Wervelman is als advocaat verbonden VWW Advocaten-Mediation te Utrecht, gespecialiseerd in arbeidsrecht en arbeidsongeschiktheid.
R. van Es Dr. R. van Es is onafhankelijk Consultant in Morele Besluitvorming.
Citaties in dit artikel
Es, van
Professionele ethiek. Morele besluitvorming in organisaties en professies , 2015
Es, van
Werkboek Het Model voor Morele Besluitvorming , 2014
Wervelman
De Gedragscode Behandeling Letselschade 2012; tekst en uitleg
Tijdschrift voor Vergoeding Personenschade , 2013
Download citeerwijze bij dit artikel
Onderwerpen
Juridisch > Aansprakelijkheidsrecht
Samenvatting
Ethiek speelt een niet weg te denken rol bij de afwikkeling van letselschade. Er zijn weinig andere werkterreinen waar menselijke en financiële aspecten zo sterk aan privacy raken en soms zelfs door elkaar heen lopen. De GBL is dan ook voor een belangrijk deel gebaseerd op ethiek. Ethisch werken lukt niet altijd ‘zomaar’. Het 3Fasenmodel van morele besluitvorming dat wij uiteenzetten in dit artikel, biedt daarvoor een praktische oplossing.
U heeft geen toegang tot deze publicatie Beste bezoeker, om de inhoud te raadplegen heeft u een abonnement nodig op deze publicatie of de collectie waar deze publicatie deel van uitmaakt. Neem contact op met klantenservice@boomportaal.nl voor meer informatie over de mogelijkheden en prijzen.
Kopen in de webshop Deze publicatie is ook te vinden in onze webshop. Sommige publicaties hebben ook de mogelijkheid om direct toegang te kopen tot het online boek.