S.E. Garvelink Sebastiaan Garvelink is advocaat bij Van Benthem & Keulen te Utrecht.
Citaties in dit artikel
Woestenburg, Frederiks
Tweede evaluatie Wdkb , 2019
Winter, Woestenburg, Dorscheidt
De Wet donorgegevens kunstmatige bevruchting geëvalueerd: nog steeds veel dorre grond
TvGR , 2020
Garvelink, Ploem
Tweede evaluatie Wdkb: stof tot nadenken
TvGR , 2020
Garvelink
’
TvGR , 2017
Woestenburg, Frederiks
Tweede evaluatie Wdkb , 2019
Download citeerwijze bij dit artikel
Onderwerpen
Juridisch > Gezondheidsrecht
Samenvatting
De term ‘switchers’ wordt gebruikt voor spermadonoren die in het verleden als bekende donor gedoneerd hebben, maar later toch niet akkoord zijn met verstrekking van hun persoonsgegevens aan de met hun zaad verwekte kinderen. De Wet donorgegevens kunstmatige bevruchting lijkt donoren van vóór de inwerkingtreding van die wet de mogelijkheid te geven om zo een switch te maken. Dit jaar waren er twee uitspraken in zaken waarin bij de rechter de bekendmaking van de identiteit van zo’n switcher werd geëist. In dit artikel worden deze uitspraken vergeleken en wordt vooruitgeblikt naar een mogelijke wetswijziging.
U heeft geen toegang tot deze publicatie Beste bezoeker, om de inhoud te raadplegen heeft u een abonnement nodig op deze publicatie of de collectie waar deze publicatie deel van uitmaakt. Neem contact op met klantenservice@boomportaal.nl voor meer informatie over de mogelijkheden en prijzen.
Kopen in de webshop Deze publicatie is ook te vinden in onze webshop. Sommige publicaties hebben ook de mogelijkheid om direct toegang te kopen tot het online boek.