R. de Bree Mr. R. de Bree is advocaat bij Wladimiroff Advocaten in Den Haag.
Citaties in dit artikel
Elhauge, Geradin
Global competition law and economics, Portland (VS):, 2011
Ottow
’Modernisering van het mededingingsrecht 2.0’
M&M, 2012
Sanders
‘Het CBb als wetgever: de bestuurlijke lus toegepast bij de bestuurlijke boete
M&M, 2012
Doorenbos
Naming & Shaming (oratie Nijmegen), 2007
Samenvatting
Per 1 januari 2013 verdwijnt de NMa en komt de ACM. Een nieuwe autoriteit waarin ook de OPTA en Consumentenautoriteit opgaan. Het gaat om een bezuinigingsoperatie, maar de ACM brengt meer dan dat. Er komen nieuwe bevoegdheden, er wordt gesleuteld aan zaken als de rechtsbescherming, rechtsmiddelen, de visie op handhaving. Hoe dat kan worden gewaardeerd wordt in dit artikel kritisch en met de blik vanuit het mededingingsrecht beschouwd. Daaraan voorafgaand wordt beschreven waar de wijzigingen in grote lijnen op neerkomen.
U heeft geen toegang tot deze publicatie Beste bezoeker, om de inhoud te raadplegen heeft u een abonnement nodig op deze publicatie of de collectie waar deze publicatie deel van uitmaakt. Neem contact op met klantenservice@boomportaal.nl voor meer informatie over de mogelijkheden en prijzen.
Kopen in de webshop Deze publicatie is ook te vinden in onze webshop. Sommige publicaties hebben ook de mogelijkheid om direct toegang te kopen tot het online boek.