Arnout Koeman Mr. A.A. Koeman is advocaat bij NautaDutilh.
Paul Deza de Massiac Mr. P.V.B.M. Deza de Massiac is advocaat bij NautaDutilh.
Citaties in dit artikel
Korsten
Klimaat, duurzaamheid en mededinging
BB , 2019
Mentink
Realisatie van maatschappelijke initiatieven: Een overzicht van in te zetten instrumenten
RegelMaat , 2020
Koeman, Koeman
Klimaatbeleid en mededinging
NJB , 2016
Download citeerwijze bij dit artikel
Onderwerpen
Juridisch > Mededingingsrecht
Samenvatting
In haar recent gepubliceerde Concept Leidraad Duurzaamheidsafspraken oppert de Autoriteit Consument & Markt dat het wetsvoorstel ruimte voor duurzaamheidsinitiatieven als mogelijkheid gebruikt kan worden om duurzaamheidsafspraken die in strijd zijn met de Mededingingswet toch verder te brengen. In dit artikel bespreken de auteurs dit wetsvoorstel en geven zij hun mening over de verschillende kanttekeningen die de Afdeling advisering van de Raad van State er eerder bij heeft gemaakt. Zij sluiten het artikel af met enkele fundamentele opmerkingen bij het wetsvoorstel.
U heeft geen toegang tot deze publicatie Beste bezoeker, om de inhoud te raadplegen heeft u een abonnement nodig op deze publicatie of de collectie waar deze publicatie deel van uitmaakt. Neem contact op met klantenservice@boomportaal.nl voor meer informatie over de mogelijkheden en prijzen.
Kopen in de webshop Deze publicatie is ook te vinden in onze webshop. Sommige publicaties hebben ook de mogelijkheid om direct toegang te kopen tot het online boek.