Tamar de Waal Tamar de Waal is promovenda bij het Paul Scholten Centrum van de Universiteit van Amsterdam. Ze doet onderzoek naar inburgeringsexamens in liberale democratieën.
Citaties in dit artikel
Friedman
Total Justice , 1985
Gribnau
‘Wederkerigheid, samenleving en rechtsorde’, in: Liber Amicorum Rene Foqué , 2012
Joppke
‘Immigration and the identity of citizenship: the paradox of universalism’
Citizenship Studies , 2008
Oers, van
De naturalisatietoets geslaagd? Een onderzoek naar de Totstandkoming en Effecten van de Naturalisatietoets , 2006
Rawls
Collected Papers , 1999
Schuijt
Steunberen van de samenleving , 2006
Download citeerwijze bij dit artikel
Onderwerpen
Juridisch > Metajuridica
U heeft geen toegang tot deze publicatie Beste bezoeker, om de inhoud te raadplegen heeft u een abonnement nodig op deze publicatie of de collectie waar deze publicatie deel van uitmaakt. Neem contact op met klantenservice@boomportaal.nl voor meer informatie over de mogelijkheden en prijzen.
Kopen in de webshop Deze publicatie is ook te vinden in onze webshop. Sommige publicaties hebben ook de mogelijkheid om direct toegang te kopen tot het online boek.