De websites van Boom uitgevers maken gebruik van cookies. Wat betekent dit voor u? Klik hier voor meer info.
Het nieuwe CEPANI Mediatiereglement van 2013
Gepubliceerd op 01-03-2013
TMD 2013/1
0
0
0
0
0

Auteursinformatie

Herman Verbist
Herman Verbist is advocaat aan de Balie te Gent en te Brussel, werkzaam bij Everest Advocaten, gastdocent aan de Universiteit Gent, erkend bemiddelaar en redacteur van dit tijdschrift.
Luc Demeyere
Luc Demeyere is advocaat aan de Balie te Antwerpen, werkzaam bij Contrast, erkend bemiddelaar en redacteur van dit tijdschrift.

Citaties in dit artikel

Taeymans, Valgaeren
‘CEPINA effent de weg naar ICT-mediatie’
TMD , 2009
Verbist
‘Bemiddeling krijgt een wettelijk kader’, Informatieblad van de Nederlandse Orde van Advocaten te Brussel , 2004
Goldsmith
Business – Practice and Issues across Countries and Cultures , 2006
Verbist
‘Analyse van de Belgische bemiddelingswet in het licht van de Europese richtlijn inzake bemiddeling’
TMD , 2010
Verbist, Vuijst, de
Editors), Arbitrage en alternatieve geschillenbeslechting in België/Arbitrage et modes alternatifs de règlement des conflits en Belgique (Een overzicht van de in België aanwezige arbitrage- en mediatie-instellingen en ombudsdiensten/Une étude des institutions d’arbitrage et de médiation et des services d’ombudsman présents en Belgique , 2002
Geijter, de
Bemiddeling in het bestuursrecht , 2006
Cruyplants, Gonda, Wagemans
Droit et pratique de la médiation , 2008
Ransbeeck, Van
Bemiddeling , 2008
Gayse
Bemiddeling en rechtspraak hand in hand – Wegwijs voor de rechter , 2009
Daniels, Taelman, Buijsse
Rechtskroniek voor het Notariaat, Deel 16 , 2010
AsscherickxRansbeeck, Van
Bemiddeling , 2008
Cruyplants, Gonda, Wagemans
Droit et pratique de la médiation , 2008
Blessing
S. von Berti, H. Honsell, N. Vogt en A. Schynder (Ed.), International Arbitration in Switzerland, Basel/Den Haag: Helbing & Lichtenhahn/ , 2000

Download citeerwijze bij dit artikel

Trefwoorden

CEPANI, CEPINA, arbitration rules, domain names

Onderwerpen

Juridisch > Conflictmanagement en Mediation