Zoekresultaat: 6 artikelen

x
De zoekresultaten worden gefilterd op:
Tijdschrift Tijdschrift voor Veiligheid x Jaar 2009 x Rubriek Boekbespreking x

Wieke Hooiveld
Wieke Hooiveld is als docent Criminologie verbonden aan de opleiding Integrale Veiligheidskunde van de academie Bestuur en Recht van Saxion Hogescholen te Enschede en Deventer. E-mail: w.g.hooiveld@saxion.nl.

Jan Terpstra
Jan Terpstra is als hoogleraar verbonden aan het Criminologisch Instituut van de Radboud Universiteit, Nijmegen. E-mail: j.terpstra@jur.ru.nl.

Drs. Bas Mali
Bas Mali is onderzoeker bij het Lectoraat Gemeenschappelijke Veiligheidskunde en docent-onderzoeker bij de Faculteit Algemene Politiekunde van de Politieacademie. E-mail: bas.mali@politieacademie.nl.

Paul Schuurman
Paul Schuurman is docent Conflict- en Crisisbeheersing op de Politieacademie. E-mail: paul.schuurman@politieacademie.nl

Dr. Eric Bervoets
Eric Bervoets is senior onderzoeker-adviseur bij het COT Instituut voor Veiligheids- en Crisismanagement. E-mail: E.Bervoets@cot.nl.

Mr. Arnt Mein
Arnt Mein is als senior onderzoeker werkzaam bij het Verwey-Jonker Instituut. E-mail: amein@verwey-jonker.nl.
Interface Showing Amount
U kunt door de volledige tekst zoeken naar alle artikelen door uw zoekterm in het zoekveld in te vullen. Als u op de knop 'Zoek' heeft geklikt komt u op de zoekresultatenpagina met filters, die u helpen om snel bij het door u gezochte artikel te komen. Er zijn op dit moment twee filters: rubriek en jaar.